MEISTTOOTEDGALERIIKONTAKT
KODULEHT ON UUENDAMISEL.

VSV Baltic Connection on 20 aastase kogemusega identiteedidisaini firma. Tegeleme firmasümboolikaga, äri- ja reklaamkingitustega ning kampaaniatoodetega.

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele strateegiliste eesmärkide saavutamisel ja korporatiivsete väärtuste propageerimisel abi esemeliste vahendite kaudu. Meie tooted aitavad jõuda valitud sihtrühmani intrigeerival, tulemusrikkal ja värskel moel.

Konkurentsivõimelise hinnataseme oleme saavutanud suundumusega Aasiamaade tootmisvõimalustele.

Omame kogemusi mänguasjade ja rõivaste osas. Meil on võimalus toota seeriatoodanguna unikaalse kujundusega portselanist esemeid. Oleme Eesti Kaubanduskoja liige (No. 526) aastas 2001 ja PSI liige aastast 1995 (No. 13669).

Meil on lai kliendibaas alates juhtivatest finantsettevõtetest ja suurtest äridest ning lõpetades mittetulndusühingute ja õppeasutustega.

Meie klientideks on:
Eesti Kunstimuuseum, Niguliste Muuseum, Kadrioru Muuseum, Eesti Meremuuseum, Tallinna Teletorn, Tallinna Loomaaed, Eesti Riigikogu, Eesti Politsei- ja Piirivalveamet, AS Selver, AS Prisma Peremarket, Tallinna Kaubamaja, AS Santa Maria, Leedu presidendi kantselei, Leedu politsei, AS A. Le Coq, UAB Kavinukas, AS Leibur, Maanteeamet, Tallinna Tehnikaülikool, AS Estover, AS Orto, Scandinavian Tobacco Group, Tervise Arengu Instituut, Swedbank AS, AS SEB Pank, Valio Eesti AS, Eckerö Line AB Oy, Pagaripoisid OÜ, Tallinna Sadam, Keskkonnaministeerium, Triatel LV, Telecom Baltija, AS Kalev Chocolate Factory, Läti Olümpiakomitee, Leedu Olümpiakomitee ja paljud teised...